Конкурс «Лицар-2015»

8 груд. 2015
Традиційно в нашій школі проводиться конкурс «Лицар-2015», присвячений Дню Збройних Сил України! Переможці конкурсу: 11-Б клас, 9-Б клас.

На нашому конкурсі присутні почесні гості: представники гвардійського факультету військової підготовки імені Верховної ради України  НТУ  «ХПІ», капітан Білоусов Іван Олексійович, Молодший сержант Дмитрук Зорян Володимирович, голова ради ветеранів мікрорайону Юрьєва Людмила Василівна!

З привітальним словом до майбутніх захисників Вітчизни звернулися: директор школи Білаш Яна Вікторівна, капітан Білоусов Іван Олексійович.

Конкурс «Лицар-2015» проходить за такими номінаціями:

• огляд строю та стройової пісні,
  • воєнізована естафета,
  • конкурс уболівальниць.

Журі конкурсу:

Голова журі директор школи Білаш Яна Вікторівна.

Голова ради ветеранів мікрорайону Юрьєва Людмила Василівна.

Представники гвардійського факультету військової підготовки імені Верховної ради України  НТУ  «ХПІ»:

Капітан Білоусов Іван Олексійович, молодший сержант Дмитрук Зорян Володимирович.

Кращі командири:

Маклаков Артем, 11-Б клас

Колмик Володимир, 9-Б клас

Переможці конкурсу11-Б та 9-Б класи

Команда уболівальниць з 6-В класу виступила з танцювальним номером у стилі мілітарі.

Наші дівчата теж готові до захисту вітчизни. Вони продемонстрували своє вміння надавати допомогу пораненим, зупинити кровотечу за допомогою кровоспинного джгута.