Тиждень військово-патріотичного виховання.

15 груд. 2015
У межах Тижня військово-патріотичного виховання учні-старшокласники нашої школи відвідали День відкритих дверей у факультеті військової підготовки імені Верховної Ради України Національного технічного університету «ХПІ» .

У межах Тижня  військово-патріотичного виховання учні-старшокласники  нашої школи відвідали День відкритих дверей у факультеті  військової підготовки імені Верховної Ради України Національного технічного університету «ХПІ» .

Програма Дня була дуже насиченою. Учні побували на заняттях кафедри хімічного захисту, у хімічній лабораторії (дуже гарно обладнаної) ознайомилися зі зразками засобів колективного та індивідуального захисту.

Повторили правила дорожнього руху на робочому макеті.

Попрацювали на танкових тренажерах, імітуючих справжній танк.

Дуже вразив всіх присутніх танкодром, коли справжні бойові машини вели вогонь зі всіх орудій!

Доречі, на факультеті навчаються зовсім юні хлопці, такі маленткі, а вже справжні вовки!