Марафон 2018

2 трав. 2018
Марафон 2018

42 кілометри без зупинки. Марафон став рекордним - як по результату, так і за кількістю учасників. Майже 11 тисяч спортсменів з 25 країн і 5 континентів випробували себе на різних дистанціях, включаючи класичну марафонську. Наймолодшому - 4 роки, найстаршому - 80 років.

У марафоні взяли участь і професіонали, і любителі. Для одних - це чисто спортивний захід. Для інших - подолання себе. Третім брати участь в забігу просто весело.

Учні поділилися своїми враженнями:

1. «Від марафону в мене залишилися приємні враження. Мене надихнули його учасники. Вони, зібравши всю силу і волю в кулак, бігли багато кілометрів по Харкову. Вони посміхалися нам».

2. «Я дуже рада, що побувала на марафоні. Усі учасники були веселими і доброзичливими. Це дійсно сильні люди, адже не кожен може подолати такий шлях. Брали участь абсолютно всі: інваліди, пенсіонери і навіть собачка! Я дуже пишаюся тим, що живу в такому спортивному місті!»

3. «Побувавши на марафоні, я зрозуміла, наскільки сильні духом єдності наші люди. Адже туди прийшли всі: діти, підлітки, пенсіонери. В один момент я побачила, як чоловік, у якого проблеми з ногами, бере участь у марафоні. Йому все почали аплодувати, бо не кожній здоровій людині вистачить сил зробити такий крок.»