ФЕСТИВАЛЬ-ЕСТАФЕТА ПАТРІОТИЧНИХ СПРАВ ШКОЛЯРІВ М. ХАРКОВА «ЗБЕРЕЖЕМО МИР В УКРАЇНІ!».

15 трав. 2018

11 травня 2018 року на базі Харківської спеціалізованої школи №162 в межах «Фестивальної весни» Харківської міської організації учнівського самоврядування відбулася Фестиваль-естафета патріотичних справ школярів м. Харкова «Збережемо мир в Україні!».

Проект Основ’янського району був представлений учнями ХЗОШ №53 «Жінки Харківщини у Другій світовій війні».

У програмі заходу було включено тематичні виставки: «Іграшка миру», «Обереги та сувеніри захисникам України», які від Основ’янського району підготували колективи ХЗОШ №35 та ХГ №34; презентаційні майстер-класи (ХЗОШ №10), конкурс спецвипусків тематичних газет (ХЗОШ №7), присвячених Дню пам’яті та примирення, Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 75-ій річниці визволення м. Харкова від нацистських загарбників.