Екскурсія до м. Полтава та с. Опішня

25 жовт. 2018
Екскурсія до м. Полтава та с. Опішня

24 жовтня учні 5-их класів побували у Полтавi, відвідали столицю украïнського гончарства - Опiшню та оспiвану М.Гоголем Диканьку. Це була дуже цiкава, весела та смачна подорож. Дітям дуже сподобалися краєвиди Полтави, вони дiзналися про тваринний i рослинний свiт мiсцевих куточкiв. Професiйнi eкскурсоводи iсторико-краєзнавчого музею ім.Дмитра Гармаша детально і докладно розповіли історичні факти про місцевий побут та історію. В музеї кераміки і гончарства в с. Опішня діти спробували себе у гончарстві і отримали дуже цікавий майстер-клас, побували на ярмарці гончарства. Скуштували полтавський борщ, вареники та узвар. Ця екскурсія залишила незабутні враження.