Екскурсія до ботанічного саду

26 жовт. 2018
Екскурсія до ботанічного саду

25 жовтня учні 7-В класу відвідали ботанічний сад.

У ботанічному саду зібрано багатющі колекції деревних і трав’янистих рослин: понад 7000 видів місцевої і світової флори представлені в експозиціях відділів дендрології, природної флори, квітково-декоративних рослин відкритого ґрунту та тропічних і субтропічних рослин. У ботанічному саду росте понад 1000 видів і форм деревних і чагарникових рослин, понад 1000 видів трав’янистих рослин природної флори, понад 2000 видів і сортів квітково-декоративних рослин, 3000 таксонів налічує колекційний фонд тропічних і субтропічних рослин.

Особливу цінність становлять реліктові види та ендеміки. 15 видів занесено до Європейського Червоного списку, 95 – до Червоної книги України. 1400 видів і сортів деревних і трав’янистих рослин уперше інтродуковано на північному сході України.