«Учитель року – 2020»

6 груд. 2019
«Учитель року – 2020»

03 грудня на базі Науково-методичного педагогічного центру проведено конкурсне випробування «Практична робота» серед 15 конкурсантів номінацій «Зарубіжна література» та «Історія».

За умовами конкурсного змагання учителі мали розробити план-конспект уроку та дібрати навчальний матеріал за темами, визначеними шляхом жеребкування, та практично застосувати інноваційні методи, форми та технології навчання під час проведення фрагмента уроку з учнями закладів освіти міста.
   Вчитель історії Ткачук А.Д. «Історія» продемонструвала педагогічну майстерність щодо організації навчання історії з погляду багаторакурсності та багатоперспективності. Фрагмент уроку проведено з учнями Харківської гімназії № 169.

04 грудня на базі Науково-методичного педагогічного центру проведено конкурсне випробування «Практична робота» серед 14 конкурсантів номінацій «Початкова освіта» та «Образотворче мистецтво».

За умовами конкурсного змагання вчителі мали розробити план-конспект уроку та дібрати навчальний матеріал за темами, визначеними шляхом жеребкування, та практично застосувати інноваційні методи, форми та технології навчання під час проведення фрагментів уроків з учнями закладів освіти міста.
    Вчитель початкових класів Заєць М.В. під час проведення уроків з української мови та математики з ученицями Харківської гімназії № 6 «Маріїнська гімназія» продемонструвала вміння адаптувати власну педагогічну ідею, методи та прийоми роботи до специфіки навчальних предметів та вікових особливостей учнів.