День Соборності України

22 січ. 2020
День Соборності України

22 січня у ХЗОШ № 53 пройшла патріотична акція з нагоди Дня Соборності України. У цей день було підписано Акт Злуки УНР з ЗУНР. В нашій акції під гаслом «Єднаємося заради миру»  об’єдналися у живому ланцюгу 300 учнів, учні 2-11 класів. «Соборна, єдина і вільна Україна!» - скандували вони, стоячи під прапорами України.

22 січня - одна з найважливіших історичних дат для України. В цей день 1918 року IV Універсалом Української Центральної Ради було проголошено незалежність Української Народної Республіки, а у 1919 році, вже за рік (22 січня 1919 року) на Софійському майдані в Києві відбулася не менш вагома подія – об’єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки в одну державу.

Урок «Єднання заради Незалежності» та інші тематичні заходи до Дня Соборності протягом  проводяться з метою виховання в учнів почуття патріотизму і гордості, донесення ідеї соборності, єдності та суверенності держави, що є головною умовою розвитку незалежної України.