День відкритих дверей у військовій частині 3017 Національної Гвардії України

05.05.2018 група учнів 10-х класів, юнаків-допризовників, відвідала День відкритих дверей у військовій частині 3017 Національної Гвардії України. Учні мали змогу переглянути презентаційний фільм, постріляти в інтерактивному тирі (він зовсім як наш, шкільний, тільки значно більше), оглянути виставку військової техніки та зброї. Хлопці також відвідали практичне заняття з тактичної медицини. У цей день зазвичай закрита територія військової частини була у розпорядженні школярів: військові дозволили стріляти, крутити баранку військового транспорту, міряти форму, екіпіровку… А наприкінці заходу хлопці навіть пообідали у військовій їдальні разом із курсантами! Як кажуть, програму виконано!
Створено 15.05.18
Альбом школи