Столиця Угорщини - чарівний Будапешт та столиця Австрії - величний Відень.

Ці осінні канікули для учнів нашої школи були по-справжньому європейськими. Ми відвідали столицю Угорщини - чарівний Будапешт та столицю Австрії - величний Відень. Під час вечірньої екскурсії Будапештом пройшлися набережною Дунаю - улюбленим місцем прогулянок угорців. Помилувалися видами Будайської фортеці, Рибальського бастіону. Здійснили прогулянку на кораблику по Дунаю і побачили Буду та Пешт у світлі тисячі вогнів. Потім був Відень. Королівське місто, місто музики і великих музикантів, недаремно його називають серцем Європи. Відень вразив своєю величчю, розкішшю і чарівністю ... Під час пішохідної екскурсії прогулялися площею Марії Терезії, побачили імперський Хофбург, Кертнер, Грабен, собор святого Стефана і витончену Альбертіну. А наостанок ми відвідали колоритне місто майстрів і художників Сентендре. Дивно красиве і затишне місто-музей занурило нас в унікальну атмосферу, історію, культуру і традиції Угорщини. Життєрадісна, автентична, наповнена позитивом і творчістю атмосфера відвіданих міст залишила неймовірні емоції від поїздки.
Створено 03.11.19
Альбом школи