Дистанційне навчання

Дистанцiйне навчання — це форма навчання з використанням комп’ютерних і телекомунiкацiйних технологiй, якi забезпечують iнтерактивну взаємодiю викладачiв та студентiв на рiзних етапах навчання i самостiйну роботу з матерiалами iнформацiйної мережi. Ми пропонуємо найзручнішу і найдоступнішу форму здобуття вищої освіти в одному з найпрестижніших університетів України. Це ідеальне рішення для тих, хто віддає перевагу сучасним інформаційним технологіям в освіті та цінує свій час. Дистанційне навчання в нашому університеті дає студентам можливість цілодобового доступу до навчальних матеріалів, постійну підтримку й консультації викладачів та методистів, online відеолекції, віртуальні тренажери та інші технологічні рішення для забезпечення ефективного процесу навчання.

Українська література 9 клас (4 години)

Григорій Квітка-Основ’яненко. Життя та творчість. Повість «Маруся» - перший україномовний прозовий твір нової української літератури

Розробка учителя української мови та літератури вищої категорії Куропатенко Світлани Анатоліївни

Українська література 10 клас (4 години)

Іван Франко. Життя та творчість. Збірки «З вершин і низин», «Зів’яле листя» - вершина поетичної творчості.

Історія України 8 клас (8 годин)

УКРАЇНСЬКІ ЗЕМЛІ В ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ XVIII ст.

Розробка вчителя історії Крепенштейн Інни Петрівіни

Анотація Даний курс розроблено з метою якісного опанування теми «УКРАЇНСЬКІ ЗЕМЛІ В ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ XVIII ст.», яка відіграє важливе значення в історії України, тому що є кінцевою ланкою в періоді існування козацтва. Розроблений курс дозволить учням більш якісно, детально та зрозуміло засвоїти матеріал даної теми, яка міститься в «Програмі для загальноосвітніх навчальних закладів Історія України 5-11 класів. Рівень стандарту». Курс цілком співпадає з державною програмою. Також цей курс спрямований на опанування та закріплення набутих знань, умінь та навичок. Пояснювальна записка Програма курсу ««УКРАЇНСЬКІ ЗЕМЛІ В ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ XVIII ст.», запропонована для учнів 8 класів загальноосвітніх закладів, ліцеїв, гімназій. Вона розроблена на 13 навчальних годин. Дискусійним до сьогоднішнього дня є питання про роль Росії в історії України XVIII ст. Важко однозначно твердити була політика Росії стосовно українських земель колоніальною, загарбницькою чи це було звичайне приєднання. Цей курс спрямований на допомогу учням у вирішенні цього складного питання та формування власної думки. Сподіваюсь цей курс допоможе хоч трохи розібратися в цьому нелегкому питанні. Метою цієї роботи є набуття історичних знань, вмінь та навичок аналізу історичних подій, порівняння однотипних подій, встановлення причино – наслідкових зв’язків, давати характеристики різним історичним діячам, навчити висловлювати особисту думку стосовно історичних подій та постатей.