Правила прийому

Для зарахування учня до закладу батьки або особи, які їх замінюють,

• подають заяву,
  • копію свідоцтва про народження дитини,
  • медичну довідку встановленого зразка,
  • особову справу (крім дітей, які вступають до першого класу),
  • до загальноосвітнього навчального закладу III ступеня - документ про відповідний рівень освіти (вказуються інші умови зарахування, що не суперечать законодавству України).
ДО ВІДОМА БАТЬКІВ!
Для запису майбутніх першокласників до школи при собі слід мати:
  • документ, що засвідчує особу та громадянство батьків;
  • свідоцтво про народження дитини та його ксерокопію;
  • медичну індивідуальну картку дитини (може надаватися після закінчення відвідування ДНЗ);
  • ідентифікаційний код дитини та його ксерокопію.
Заяву пишуть обоє батьків. Готуючись до відвідування навчального закладу, ознайомитися зі Статутом школи, який є обов’язковим до виконання.
Відповідно до чинного законодавства співбесіди, тестові перевірки з майбутніми першокласниками не проводяться.

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367.

Лист Міністерства освіти і науки України від 05.04.2019 № 1/9-227 «Щодо прийому дітей до перших класів у 2019 році».

З 8 квітня 2019 року початок приймання заяв про зарахування до закладу загальної середньої освіти.

31 травня 2019 року закінчення прийому закладами загальної середньої освіти документів, необхідних для зарахування до 1 класу.