17 квіт. 2023

Акція: "Великоднє привітання Захисникам України"

Учні ХЗОШ №53 передали бійцям ЗСУ, які перебувають на лікуванні у військовому шпиталі, 142 паски та 124 малюнки, створені серцем.
14 квіт. 2023

НМТ-2023 ЗА КОРДОНОМ: РОЗШИРЕНО ПЕРЕЛІК МІСТ/КРАЇН

Цього тижня досягнуто домовленостей із представниками Берна (Швейцарія), Братислави (Словаччина), Кишинева (Молдова) та Роттердама (Нідерланди)
12 квіт. 2023

ПУТІВНИК УЧАСНИКА НМТ-2023

ДЛЯ ВСТУПНИКІВ СТВОРИЛИ ПУТІВНИК УЧАСНИКА НМТ-2023
6 квіт. 2023

Екскурсія до Державної пожежно-рятувальної частини №4.

05.04.2023 для ДЮРП ХЗОШ №53 було організовано екскурсію до Державної пожежно-рятувальної частини №4.
5 квіт. 2023

Радіодиктант для дітей початкової та середньої школи з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами.

Сьогодні, в Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки, пройшов радіодиктант для дітей початкової та середньої школи з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами. Диктант звучав голосом Пса Патрона із популярного мультфільму.
4 квіт. 2023

МОН СПІЛЬНО З ДСНС ПРЕЗЕНТУЄ УРОКИ З МІННОЇ БЕЗПЕКИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

З нагоди Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги із протимінної діяльності ЮНІСЕФ спільно із ДСНС за підтримки Міністерства освіти і науки підготували інтерактивні онлайн-уроки з мінної безпеки для школярів. Заняття створені для початкової, середньої та старшої школи.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РАДІОДИКТАНТ ПРО МІННУ БЕЗПЕКУ

4 квітня 2023 року, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки, пройде радіодиктант для дітей молодшої та середньої школи з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами. Диктант звучатиме голосом Пса Патрона із популярного мультфільму

Оголошено набір здобувачів освіти до 1 класу Нової української школи

Шановні батьки! з 3 квітня школа оголошує набір здобувачів освіти до 1 класу Нової української школи на 2023/2024 навчальний рік

3 КВІТНЯ ‒ СТАРТ РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ УЧАСТІ В НМТ

Сьогодні, 3 квітня, розпочалася реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті. Триватиме вона до 3 травня. Український центр оцінювання якості освіти забезпечить її в безпаперовій формі.
2 квіт. 2023

Благодійний проєкт «Співдія заради дітей»

1 квітня на базі школи №53 благодійні організації «Ми браття, ми українці», «Благодійний фонд «Співдія»» та баскетбольний клуб міста Харкова «Push team» у рамках благодійного проєкту «Співдія заради дітей» провели спортивні естафети, танцювальний марафон та майстер-клас більше ніж для 150 учнів початкової школи.