29 бер. 2023

ВСТУП-2023: ПОРЯДКИ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ТА ВИЩОЇ ОСВІТИ В 2023 РОЦІ ЗАРЕЄСТРУВАЛИ В МІН’ЮСТІ

28 березня 2023 року у Міністерстві юстиції України зареєстровано Порядки прийому на навчання для здобуття фахової передвищої та вищої освіти:
28 бер. 2023

УРОК З МІННОЇ БЕЗПЕКИ

З нагоди Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги із протимінної діяльності ЮНІСЕФ спільно із ДСНС за підтримки Міністерства освіти і науки підготували інтерактивні онлайн-уроки з мінної безпеки для школярів.
27 бер. 2023

НМТ–2023: ЗАТВЕРДЖЕНО ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТНИХ ТЕСТІВ

Український центр оцінювання якості освіти затвердив загальні характеристики предметних тестів основного та додаткового блоків національного мультипредметного тесту 2023 року. Цим наказом визначено кількість завдань з кожного предмета, форми тестових завдань, час на їх виконання, схеми нарахування балів.

НМТ-2023: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ

3 квітня розпочнеться реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті. Триватиме вона до 3 травня.

НМТ-2023: ОПРИЛЮДНЕНО ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ТЕСТ ІЗ БІОЛОГІЇ

24 бер. 2023

Канадсько-Український фестиваль дитячої та юнацької творчості

Вітаємо наш хореографічний ансамбль "Веселка" разом з креативними керівниками: Максимом Кощавець та Юлією Суббочевою із заслуженими численними перемогами
23 бер. 2023

Зустріч учасників освітнього процесу с працівниками ДСНС

23 березня, у школі відбулася значна подія: адміністрація закладу організувала зустріч учасників освітнього процесу с працівниками ДСНС, під час якої було проведено практичне заняття з надання домедичної допомоги в умовах воєнного часу.
22 бер. 2023

НМТ–2023: КАЛЕНДАР ПРОВЕДЕННЯ

Затверджено календарний план організації та проведення у 2023 році національного мультипредметного тесту (НМТ)
21 бер. 2023

НМТ-2023: ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ТЕСТ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

УЦОЯО пропонують потенційним учасникам тестування виконати завдання з англійської мови.
16 бер. 2023

НМТ-2023: ДОСТУПНИЙ ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ТЕСТ З ФІЗИКИ

Потенційні учасники НМТ, які планують вибрати третім предметом фізику, можуть виконати 20 завдань з цього предмета у спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.