7 квіт. 2015

«ПУТІВКА В НАУКУ»

учениця 4-Д класу Ключко Марія відзначена дипломом за перемогу в номінації "Кращий знавець української мови".
6 квіт. 2015

ДО ВІДОМА БАТЬКІВ!

Триває запис майбутніх першокласників до школи.
24 бер. 2015

Весняні канікули

30 березня - 5 квітня
20 бер. 2015

"Герої живуть серед нас"

Проведено патріотичний захід "Герої живуть серед нас" за участю офіцерів та курсантів гвардійського ордену Червоної зірки НТУ "ХПІ", які були учасниками бойових дій у зоні АТО
16 бер. 2015

НАГОРОДЖЕННЯ І (РАЙОННОГО) ТУРУ МІСЬКОГО КОНКУРСУ "УЧЕНЬ РОКУ - 2015"

Переможцями конкурсу "Учень року - 2015" стали: номінація "Лідер року" - Пожидаєва Олександра, ХЗОШ №53; номінація "Спортсмен року" - Харламова Дарина, ХЗОШ №53. Вітаємо переможців!
16 бер. 2015

Турнір "Економіка, менеджмент."

13 березня учні школи 10-Б класу Дремлюга Анастасія, Кромаренко Олександра, Малигін Ігор брали участь у турнірі "Економіка, менеджмент" (секція "Економіка. Менеджмент"), який відбувся у Національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського
13 бер. 2015

11 березня 2015 року ІІ етап міського туру конкурсу «Учень року − 2015» − тестування.

Від нашої школи у конвурсі взяли участь Пожидаєва Олександра, Харламова Дарина.
11 бер. 2015

ЗАПРОШЕННЯ НА ПРОБНЕ ЗНО-2015

На інформаційних сторінках «Особистий кабінет» розміщено інформацію про час і місце проходження пробного ЗНО. Сторінки «Особистий кабінет» створені на веб-сайті ХРЦОЯО, доступ до них здійснюється за паролем та кодом, отриманими під час реєстрації.
10 бер. 2015

201 РІЧНИЦЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Т. Г. ШЕВЧЕНКА

Проведено виховні заходи присвячені 201 річниці від дня народження Т. Г. Шевченка.
8 бер. 2015

Зі святом весни.