3 трав. 2018

24 квітня День Цивільного захисту

Екскурсія історичним центром м. Харкова

23 квіт. 2018

День відкритих дверей у Харківському регіональному Державному інституті державного управління Національної Академії державного управління при Президентові України

21 квітня учні 10-11 класів відвідали Харківський регіональний Державний інститут державного управління Національної Академії державного управління при Президентові України в День відкритих дверей для старшокласників.

Екскурсія до м. Запоріжжя

21 квітня учні 6-В, 6-Г, 6-Д класів відвідали місто давніх традицій і людського поступу до цивілізації, місто води і світла, затишку і гамору…
17 квіт. 2018

Конкурс "Парад планет", присвячений Дню авіації та космонавтики

16 квіт. 2018

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКА ЗНО-2018

На сайті Українського центру з 30 квітня 2018 року будуть розміщені запрошення-перепустки з інформацію про місце та час проведення ЗНО. Необхідно, заздалегідь ознайомитися із маршрутами доїзду до пунктів проведення ЗНО. Допуск учасників до пункту проведення ЗНО триває з 10.15 до 10.50. Учасники, які запізнились, до пункту проведення ЗНО не допускаються. Важливо! У разі пред’явлення копій Сертифіката, паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, учасник зовнішнього оцінювання до пункту ЗНО не допускається. Окрім документів із собою необхідно мати дві-три ручки з чорнилом чорного кольору, а також, за бажанням, маленьку прозору пляшку (без етикетки) з питною водою.
8 квіт. 2018

ЗІ СВІТЛИМ СВЯТОМ ВЕЛИКОДНЯ!