12 жовт. 2017

РАЙОННИЙ ЕТАП ГРИ «ЩО? ДЕ? КОЛИ?»

11 жовтня 2017 року на базі Харківської гімназії №34 відбувся районний етап змагань з гри «Що? Де? Коли?» серед ігроків молодшої вікової категорії І місце зайняла команда ХГ №12, ІІ місце команда ХЗОШ №53, ІІІ місце команда ХЗОШ №10, серед ігроків старшої вікової категорії І місце зайняла команда ХЗОШ №120, ІІ місце команда ХЗОШ №7, ІІІ місце команда ХЗОШ №48. Вітаємо команди та бажаємо подальшого успіху на фінальній грі.
11 жовт. 2017

З нагоди Дня юриста, який відбувся 8 жовтня, в нашій школи було проведено зустріч з працівниками правоохоронних органів

10 жовт. 2017

8 жовтня учні 6-А, 6-В, 6-Г, 8-А класів відвідали місто Святогірськ.

10 жовт. 2017

ТВОРЧИЙ КОНКУРС «МАЛЮНОК, ВІРШ, ЛИСТ ДО МАМИ»

З 2017 року в межах VІ Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» з нагоди святкування Дня матері започатковується Міжнародний творчий конкурс за участі учнів (вихованців) 1-11-х класів загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів України та країн зарубіжжя. Організаторами конкурсу виступають Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Українсько-турецький культурний центр «Сяйво» та Міжнародна школа «Меридіан»
9 жовт. 2017

Буккросинг "Література як мікстура"

4 жовт. 2017

Бесіди з безпеки життєдіяльності

4 жовт. 2017

Всесвітній день тварин

4 жовтня учні 2-В, 2-Г, 4-Д класів відвідали кінологічний центр ГУМВС України в Харківській області
3 жовт. 2017

«НІЧ НАУКИ У ХАРКОВІ - 2017»

У рамках міжмуніципального співробітництва з містом Нюрнбергом 30 вересня 2017 року пройшла «Ніч Науки».
29 вер. 2017

День самоврядування

29 вер. 2017

Святковий шкільний концерт до Дня працівників освіти.

Сьогодні учні гімназії привітали своїх учителів з Днем працівників освіти.