1 вер. 2017

24 серп. 2017

День Незале́жності Украї́ни

23 серп. 2017

НА ЧЕСТЬ ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ ХАРКОВА В ЛІСОПАРКУ ВІДБУЛИСЯ ЖАЛОБНІ ЗАХОДИ І ПОМИНАЛЬНИЙ МОЛЕБЕНЬ

23 серпня 2017 року на Меморіалі Слави відбулися покладання квітів та молебень, присвячені 74-річчю визволення Харкова від нацизму у Другій світовій війні. До братніх поховань та пам'ятника Батьківщині-матері прийшли ветерани, представники духовенства, депутати, керівники міста, військові, правоохоронці, представники громадських організацій і політичних партій.
23 серп. 2017

23 серпня День Державного Прапора України

22 серп. 2017

ГРОМАДЯНСЬКІ ПАНАХИДИ

22 серпня 2017 року відбулися громадянські панахиди в парку станції Основа і в селищі Жихар. Пам'ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання, після чого поклали квіти до Вічного вогню та пам'ятника загиблим воїнам.
16 серп. 2017

28.08.2017 - відбудеться зустріч учнів з класними керівниками

16 серп. 2017

ЕЛЕКТРОННІ ВЕРСІЇ ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ 9 КЛАСУ

Видавництва, що цього року друкують шкільні підручники для учнів 9-х класів, почали надавати Міністерству освіти і науки України електронні версії підручників для розміщення у вільному доступі.
11 серп. 2017

Школа закінчує підготовку до нового навчального року

10 серп. 2017

2017/2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК ОГОЛОШЕНО РОКОМ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ

Рішення про проведення Українсько-німецького року мов було прийнято у 2016 році міністрами закордонних справ обох країн, щоб через 25 років після початку дипломатичних відносин поглибити взаємну довіру та дружбу між Німеччиною та Україною, а також ще більше розвинути співпрацю у сферах освіти та культури. Урочисте відкриття відбудеться в рамках проведення спільного Фестивалю мови та культури у вересні 2017 року в місті Києві. Спільний Рік мов завершиться влітку 2018 року проведенням міжнародного Освітнього конгресу. Протягом всього року мова та література стануть платформами для передачі сучасної культури, освітніх стандартів та європейських цінностей.
10 серп. 2017

БЕЗКОШТОВНЕ ОН-ЛАЙН ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

З вересня усі українські школярі зможуть долучитися до безкоштовного он-лайн вивчення англійської мови на платформі Lingva.Skills, яка схвалена Міністерством науки і освіти України для використання в загальноосвітніх навчальних закладах Для участі в проекті потрібно на сайті www.lingva.ua подати заявку від навчального закладу, вказавши назву, приблизну кількість бажаючих вивчати англійську та контактний e-mail. З представником навчального закладу зв’яжеться координатор, відправить проект офіційного листа, який потрібно підготувати, та подальші інструкції. Навчання відбувається в зручний для користувача час. Термін вивчення – необмежений, але зазвичай становить 3-6 місяців. Курс англійської рівня А1-А2 складається з 150 уроків, кожний з яких трьома видами вправ тренує граматичну або розмовну конструкцію. Тож користувачі отримують виключно практичні навички, які дозволяють швидко почати розмовляти англійською мовою. Наразі розробляється наступний рівень В1, а також навчальний контент з німецької мови.