Пільгові квитки E-ticket

Рекомендації у використанні пільгових квитків E-ticket

Відмова від РНОКПП (Ідентифікаційний номер)

Відповідно до ч. 3 та ч. 4 ст. 8 Закону України «Про міський електричний транспорт» від 29.06.2014 року № 1914-IV місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування забезпечують реалізацію державної політики у сфері міського електричного транспорту, а також розробляють регіональні та місцеві програми його розвитку і забезпечують їх виконання, встановлюють тарифи на проїзд, організовують перевезення пасажирів та здійснюють контроль за ним, встановлюють порядок справляння плати за проїзд, інформують населення про зміни, що стосуються надання транспортних послуг, забезпечують координацію роботи, пов’язаної з функціонуванням міського електричного транспорту та інших видів міського транспорту, створюють належні дорожні умови для здійснення перевезень, реалізують заходи з розвитку, вдосконалення та облаштування маршрутної мережі, виконують інші функції щодо створення безпечних умов діяльності у сфері міського електричного транспорту згідно із законодавством.

Органи місцевого самоврядування запроваджують автоматизовану систему обліку оплати проїзду, встановлюють порядок її функціонування, а також форми носіїв, види, порядок обігу та реєстрації проїзних документів, визначають особу, уповноважену здійснювати справляння плати за транспортні послуги в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду.

Згідно з пп. 4.3.3 та 4.4. п. 4 Рішення Харківської міської ради «Про затвердження Порядку функціонування системи «Електронний квиток» у міському електротранспорті (метрополітені, трамваї, тролейбусі) м. Харкова» Від 28.08.2019 р. № 653.

Неповнолітні діти, які мають право пільгового проїзду в міському пасажирському електротранспорті м. Харкова, звертаються до Уповноваженої особи за отриманням пільгових електронних квитків через батьків або законного представника, який представляє їх інтереси, та надає заяву Уповноваженій особі. При цьому законний представник надає, крім копії свідоцтва про народження дитини-пільговика, ідентифікаційного коду та документів, що підтверджують право на пільгу, копії документа, який посвідчує його особу, та документів, які підтверджують його повноваження представляти інтереси дитини-пільговика.

Пільговий електронний квиток для неповнолітнього Пільговика та недієздатної особи видається на ім’я зазначеного Пільговика одному з батьків або його законному представнику.

Згідно з п. 63.6. ст. 63 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року № 2755-VI облік осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган, ведеться за прізвищем, ім'ям, по батькові і серією та номером діючого паспорта. У паспортах зазначених осіб контролюючими органами робиться відмітка про наявність у них права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта. Порядок внесення відмітки визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

Відповідно до Наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків» усі фізичні особи - платники податків та зборів реєструються у контролюючих органах шляхом включення відомостей про них до Державного реєстру у порядку, визначеному цим Положенням.