Проведені заходи

Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації. Шляхи виявлення та попередження булінгу в закладі освіти.

Проведення профілактичних заходів за участю представників патрульної поліції м. Харкова у рамках проекту «Шкільний працівник поліції»

Виступ шкільного офіцера поліції, старшого лейтенанта Пєтухова М.Г., який розповів, що головним завданням проекту «Шкільний офіцер поліції» є створення безпечного середовища у закладі освіти, яке реалізується через здійснення ефективної профілактики правопорушень серед учнів, застосування відновних практик задля попередження конфліктів, правопорушень та інших негативних явищ. Пєтухов М.Г. розповів батькам, що програма профілактики складається з двадцяти п’яти занять, з яких шість – для молодших класів та дев’ятнадцять – для старших. «Школа і поліція» у інтерактивній формі дозволяє розкрити такі важливі теми, як безпечна поведінка на дорозі та в побуті, поведінка у стресових або небезпечних ситуаціях, права дитини, запобігання та протидія насильству у сім’ї, булінгу тощо.

Виступ шкільного офіцера поліції Ведмедерю Є.В., який розповів про методи превентивної роботи з учнями по запобіганню проявів булінгу, кібербулінгу; нагадав про відповідальність батьків за протиправну діяльність їх дітей, зокрема в мережі Інтернет.

Головним завданням проекту «Шкільний офіцер поліції» є створення безпечного середовища у закладах освіти. Воно реалізується через здійснення ефективної профілактики правопорушень серед учнів, застосування відновних практик задля попередження конфліктів, правопорушень та інших негативних явищ. Важко переоцінити значення такої співпраці школи і поліції.

03.12.2020 в межах акції «16 кроків проти насильства» у ХЗОШ №53 відбувся круглий стіл за темою «Як протидіяти насильству в учнівському середовищі та домашньому насильству». Захід відбувся за участі офіцерів патрульної поліції, інспекторів відділу зв’язків із громадськістю Управління патрульної поліції у Харківській області Департаменту патрульної поліції Пєтухова Максима Григоровича та Ведмедері Євгена Вікторовича. 50 педагогів школи, представники батьківського комітету зібралися, щоб обговорити актуальні питання виховання дітей та підлітків. Захід проходив під гаслом «РОЗІРВИ КОЛО. Насильство – це сміття. Яке  треба виносити з дому».

НАКАЗ    № 61 від 26.02.2019  Про проведення заходів щодо протидії булінгу

26.02.2020 року на базі ХГ №34 пройшло чергове засідання районної батьківської ради в рамках проєкта “Школа 7-я”. На заході були присутні Анна Головчанська, голова адміністрації Основ'янського району, Максим Петухов, старший інспектор з особливих доручень відділу зв'язків з громадськістюУПП в Харківській області ДПП, старший лейтенант поліціі. Проводила захід голова районної батьківської ради Ірина Губар. На засідання були обговорені актуальні для батьківства питання: булінг, кібер булінг

Година спілкування присвячена:"Протидія наркотикам" для здобувачів освіти

Тематичні уроки «Я маю право!», «Стоп булінг!»

Проведено у школі тематичні уроки для учнів школи  «Я маю право!», «Стоп булінг!» в межах Тижня протидії булінгу.

Заняття з учнями 5-6 класів "Як протидіяти насильству в учнівському середовищі"

Заняття з учнями 5-6 класів "Права та обов'язки дитини", "Як протидіяти насильству в учнівському середовищі" за участі офіцера патрульної поліції м. Харкова Пєтухова М.Г. у межах проекту "Шкільний працівник поліції"