Військово-патріотичне виховання

З нагоди 30-річчя Збройних Сил України для 10-11 класів організовано профорієнтаційну презентацію за участі офіцерів і курсантів Національної академії Національної гвардії України.

З майбутніми захисниками України  спілкувалися  представники усіх факультетів цього військового вишу.
Крім того, військові надали учням допомогу у підготовці до військово- спортивному конкурсі, який відбудеться 6 грудня.

З нагоди Дня захисника Украiни проведено тиждень вiйськово-патрiотичного виховання, пiд час якого вiдбулися такi заходи:

Урок мужностi за участi офiцерiв та курсантiв ХНУПС iменi Iвана Кожедуба

Екскурciя до нацiональноi академii Національної Гвардii Украiни

Конкурс дитячого малюнку до Дня украiнського козацтва, виставка-конкурс плакатiв "Ми- майбутнi захисники Украiни"

Зустріч старшокласників з представниками громадської організації «Східний корпус».

14 жовтня. Не випадково ми відзначаємо День захисника України саме в цей день. 14 жовтня - день Покрови пресвятої Богородиці, захисниці і покровительки українського козацтва і всього українського народу.

14 жовтня - це свято справжніх чоловіків, солдат і офіцерів, волонтерів, медиків і добровольців, захисників батьківщини, котрі намагаються відстояти територіальну цілісність і суверенітет України.
Захисник України - це весь народ, який, об'єднавшись, робить все можливе і неможливе для перемоги.
Захист вітчизни - це праця, покликання і присяга на вірність самому собі всього українського народу - волонтерів, медиків, військових.

З нагоди Дня захисника України наша школа організувала зустріч старшокласників з представниками громадської організації «Східний корпус».

Старший лейтенант поліції, командир взводу роти особливого призначення «Східний корпус» Баличев Ігор Олександрович і старшина роти особливого призначення «Східний корпус» Гребенюк Юрій Юрійович провели з 11-класників Урок мужності.

Це люди, завдяки яким наш Харків - мирне місто, завдяки яким по нам не стріляють з Градів, по наших вулицях не їздять танки, і ми знаходимося на своїй землі.
Смороду розповілі про сучасні види оружия, захисна одягу, про правила домедічної допомоги в условиях бойовий Дій, и даже подарували сучасний кровоспінній джгут, Який можна накладаті самому собі однією рукою!
Ми, нинішні 11-тіклассніков - хочемо стати гідними захисниками України, придбати кращі якості воїна.

Конкурс «Лицар»

Традиційно в нашій школі проводиться конкурс "Лицар", присвячений Дню Збройних Сил Укрвїни.

На нашому конкурсі присутні почесні гостіпредставники гвардійського факультету військової підготовки імені Верховної ради України  НТУ  «ХПІ», капітан Білоусов Іван Олексійович, Молодший сержант Дмитрук Зорян Володимирович, голова ради ветеранів мікрорайону Юрьєва Людмила Василівна!

З привітальним словом до майбутніх захисників Вітчизни звернулися: директор школи Білаш Яна Вікторівна, капітан Білоусов Іван Олексійович.