Всеукраїнський тиждень права

Година спілкування присвячена Всеукраїнському тижню права:" Я маю право"

Година спілкування присвячена:"Протидія наркотикам"

Година спілкування присвячена:"Протидія наркотикам" для здобувачів освіти 2-3-х класів

Година спілкування присвячена Всеукраїнському тижню права:"Подорож до країни прав"

Година спілкування присвячена Всеукраїнському тижню права:"Права і обов'язки дітей"

Годину спілкування проведено за участі шкільного офіцера поліції Петухова М.Г.

Годинни спілкування з учнями 5-11 класів за участі курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ

06.12.2019 проведено годинни спілкування з учнями 5-11 класів за участі курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ, рядових поліції Повєткіна Є.В. та Мурзи Ю.Ю. щодо кримінальної та адміністративної відповідальності за порушення публічної безпеки та порядку.

Лекції "Вся правда про наркотики"

Старшокласники - учасники акції "Харків проти наркотиків"

Єдиний національний урок "Безпечна країна"

Подорож країною прав

Співробітники Сектору ювенальної пробації м. Харкова філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області спільно з представником патрульної поліції Харківської області та учнями Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №53 Харківської міської ради подорожували країною прав. Під час подорожі малеча виявила надзвичайну цікавість та вступала в жваву дискусію при обговоренні прав, гарантованих Конституцією України та різними законодавчими актами, і обов’язків. Спільно з дітлахами співробітники пробації та поліції шукали різницю між провиною, правопорушенням та злочином, моделювали різноманітні життєві ситуації, в яких права були порушені, та шукали шляхи вирішення щодо їх відновлення. Діти охоче ділилися власними думками та досвідом стосовно того, чи знають вони свої права, чи порушували їх права та як вони їх захищали.

Також присутнім влаштували пізнавальний квест на знання правил дорожнього руху та нагадали про безпеку на дорозі.

Сьогоднішній захід мав своєю основною метою донести до дітлахів меседж, що кожна дитина має свої права, а за порушення прав іншого завжди настає відповідальність. Піднімаючи до обговорення такі вагомі питання, ми провели профілактичну діяльність щодо запобігання правопорушень серед неповнолітніх, спрямовану на формування правосвідомості та правової культури підростаючого покоління.

Заняття "Подорож до краiни прав"

Заняття "Подорож до краiни прав" у 2Б класi провели представники батькiвськоi громадськостi, працiвники сектору ювенальноi пробацii спiльно зi шкiльним офiцером полiцii

Всеукраїнський урок "Я маю право"

Організовано змістовне та якісне проведення Всеукраїнського тижня права  Найбільш значущими були такі заходи: години спілкування за темами «Права та обов’язки підлітків» з учнями 9-х класів, «Права та обов’язки дитини» з учнями 9-10 класів за участі студентів факультету права та масових комунікацій ХНУВС; година спілкування щодо запобігання торгівлі людьми «Як уникнути пастки»; психологічний тренінг з протидії насильству серед підлітків; година спілкування «Безпечний Інтернет для користувачів підліткового віку»; Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини; заняття «Поведінка глядачів на стадіонах» для учнів 6-9 класів; круглий стіл для учнів 8-10 класів за темою «Немає прав без обов’язків, а обов’язків без прав» за участі завідувача сектором служби у справах дітей Червонозаводського  району управління служб у справах дітей Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради Горбачової І.М., перегляд анімаційних фільмів «Ти і поліція», серії 1-4, учнями 4-8 класів, мультфільмів «Азбука прав дитини» учнями 1-3 класів, виступ агітбригади ЮІДР «Обов’язки пішохода» перед учнями 3-х класів,  виставку-конкурс плакатів з правової тематики.

Тиждень права. Вчимося жити за правилами

Заняття з учнями 5-6 класів "Права та обов'язки дитини", "Як протидіяти насильству в учнівському середовищі" за участі офіцера патрульної поліції м. Харкова Пєтухова М.Г. у межах проекту "Шкільний працівник поліції"