Тиждень безпеки дитини.

15 лют. 2018
15 лютого 2018 року на базі Харківської загальноосвітньої школи ступенів №53 спеціалістами Департаменту освіти та навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області проведено навчально-методичний семінар з методистами районних управлінь освіти, які відповідають за питання цивільного захисту, та керівниками закладів загальної середньої та дошкільної освіти, де в 2018 відбудеться показовий День цивільного захисту, Тиждень безпеки дитини.

Тема семінару: «Модернізація системи організації цивільного захисту в закладах освіти».

Під час семінару визначено шляхи забезпечення виконання закладами освіти основних завдань цивільного захисту в світлі змін нормативно - правової бази та визначено доцільність їх використання на практиці, надано методичну допомогу з питань планування, організації та проведення заходів цивільного захисту в загальноосвітньому та дошкільному навчальному закладі.

У семінарі взяли участь Нижник О.С., начальник Управління освіти адміністрації Основ‘янського району Харківської міської ради; Бабенко В.І., головний спеціаліст відділу організації заходів управління цивільного захисту  Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту Харківської міської ради; Тесленко О.М., начальник НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області; Виноградов В.О., головний фахівець відділу планування заходів цивільного захисту управління організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС України у Харківській області та інші фахівці галузі цивільного захисту.