Родинне свято безпеки «День рятувальника» на території Центрального парку культури і відпочинку ім. . Горького.

16 вер. 2018

15 вересня у Харкові на території Центрального парку культури і відпочинку ім. . Горького.

Цей захід зібрав багато людей, особливо дітвори. Рятувальники і харків'яни відвідали разом зі своїми родинами, щоб насолодитися яскравим шоу.

Під час насиченої програми діти і дорослі більше дізналися про історію розвитку рятувальної справи Харківщини, а також про те, яким чином слід поводитися у разі виникнення надзвичайної ситуації, щоб зберегти своє життя. Для них професійні рятувальники організували показ можливостей своєї сучасної техніки та обладнання, бойові вміння та навички. . На неї можна було не тільки подивитися, але і оглянути зсередини, посидіти за кермом. Вся вона прибула на свято своїм ходом і при необхідності ще здатна показати себе в ділі.

На центральній алеї біля сцени проходили цікаві конкурси, ігри, розваги, які допомогли зрозуміти дітям і дорослим, які бувають надзвичайні ситуації і як правильно себе вести в разі їх виникнення.

Протягом всього заходу лунав святковий концерт. Перед рятувальниками та гостями заходу виступали творчі колективи Національного університету цивільного захисту України та Навчального центру оперативно-рятувальної служби ДСНС України, дитячі творчі колективи та команда дружини юних пожежних.

Всі присутні отримали від свята масу задоволення і позитивних емоцій.