Ескурсія «Харків літературний»

7 жовт. 2019
Екскурсія «Харків літературний»

03.10.2019 року відбулась четверта соціальна екскурсія «Харків літературний» для дітей пільгового контингенту Основ’янського району. Учасниками програми стали 40 учнів закладів загальної середньої освіти №№ 35,48,53 – діти, які знаходяться під опікою, з багатодітних, малозабезпечених та неповних сімей, діти з інвалідністю, діти-сироти, діти реєстрація яких проведено згідно зі ст. 135 СКУ, діти з родин які знаходяться у складних життєвих обставинах.

Діти ознайомились з  розвитком літератури в Харкові, з творчістю відомих письменників, поетів та драматургів, про історію життя та творчість Г. Квітки-Основ'яненка, про поета М. Кульчицького , про життя та творчість Г. С. Сковороди та бібліотеку ім. Г. Квітки-Основ'яненка , про життя та творчість І. Котляревського, П. Грабовького та М. Трублаїні, про Харківську типографію та бібліотеку ім. В.Г. Короленка, про пам'ятники Т.Г. Шевченко та О.С. Пушкіна, про життя і творчість Б.О. Чичибабіна та сучасних письменників та поетів Харкова,  а також про Літературний музей та  газету “Дзеркальний струмінь”

Від ХЗОШ № 53  16 учнів пільгових категорій відвідали екскурсію «Харків літературний»