17 лист. 2022

16 лист. 2022

16 листопада Міжнародний день толерантності

14 лист. 2022

Віртуальна екскурсія в Національному літературно-меморіальному музеї Г. С. Сковороди

14.11.22, учні 9-Б та 9-Г класів побували на віртуальній екскурсії в Національному літературно-меморіальному музеї Г. С. Сковороди.
10 лист. 2022

Онлайн бесіда зі шкільним поліцейським

10.11.2022, в рамках співпраці з відділом зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту поліції, була проведена онлайн бесіда зі шкільним поліцейським Поліщук О.А. на тему :"Безпека при переміщенні містом", "Безпека на дорозі", "Безпечний інтернет", "Дії при сигналі повітряна тривога", "Безпека в побуті" та "Служби порятунку".
9 лист. 2022

9 листопада – День української писемності та мови

8 лист. 2022

Радіодиктант національної єдності–2022: як узяти участь

4 лист. 2022

Акція "Смілива гривня"

29 жовт. 2022

УРОКИ ПРО БЕЗПЕКУ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Міністерство освіти і науки України повідомило, що освітній проєкт #stop_sexтинг презентував уроки щодо безпечної поведінки під час війни. Уроки були представлені під час вебінару «Ключові навички дітей шкільного віку у воєнні часи. Як навчити дітей безпечної поведінки».
14 жовт. 2022

14 жовтня – День захисників та захисниць України!

13 жовт. 2022

ЗАГАЛЬНОУКРАЇНСЬКА ІНІЦІАТИВА «ВІРТУАЛЬНА ДОШКА ПОДЯКИ ВІД ДІТЕЙ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ»

Міністерство освіти і науки та команда проєкту «Підтримай дитину» пропонують долучитися до загальноукраїнської ініціативи «Віртуальна дошка подяки від дітей захисникам України». Акція проводиться з нагоди Дня захисників і захисниць України і спрямована на підтримку оборонців України, які є прикладом мужності та відваги для дітей.