12 жовт. 2022

МОН ОПРИЛЮДНЕНО НОМЕРИ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ

КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ ПО ПСИХОЛОГІЧНУ ДОПОМОГУ: В УКРАЇНІ СТАРТУВАЛА КАМПАНІЯ ДО ДНЯ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я
2 жовт. 2022

З Днем вчителя

29 вер. 2022

онлайн бесіди зі шкільним поліцейським Петуховим М.Г. на тему :"Безпека при переміщенні містом" та "Безпечний інтернет".

Jнлайн бесіди зі шкільним поліцейським Петуховим М.Г. на тему :"Безпека при переміщенні містом" та "Безпечний інтернет".
23 вер. 2022

Бесіди зі шкільним поліцейським Петуховим М.Г. на тему :"Правила поведінки в Zoom конференціях"

22.09.2022 та 23.09.2022 пройшли онлайн бесіди зі шкільним поліцейським Петуховим М.Г. на тему :"Правила поведінки в Zoom конференціях"
21 вер. 2022

21 вересня відзначається Міжнародний день миру

17 вер. 2022

ОНОВЛЕННЯ КОНТЕНТУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ ОНЛАЙН

Громадська спілка «Освіторія» за підтримки Міністерства освіти і науки, Мінцифри, ЮНІСЕФ та у співпраці з УІРО доповнює й оновлює навчальний контент Всеукраїнської школи онлайн – державної цифрової платформи для дистанційного та змішаного навчання школярів 5-11 класів.
17 вер. 2022

День рятівника

10 вер. 2022

День фізичної культури та спорту

8 вер. 2022

Відеоуроки з основ мінної безпеки

7 вер. 2022

У ВІЛЬНОМУ ДОСТУПІ ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИ ДЛЯ НАВЧАННЯ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що на порталі Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» розміщено електронну бібліотеку, яка налічує 1 335 підручників і посібників. Зокрема, електронні версії підручників для закладів загальної середньої освіти з 1-го до 11-го класу з усіх предметів, різних видань, для корінних народів, національних меншин та осіб з особливими освітніми потребами тощо.