3 лист. 2017

Осінній марафон

1 лист. 2017

Акція "Це дерево для тебе, Україно!"

Сьогодні, 1 листопада 2017 року, у житті нашої школи відбулася значна подія. Учні 1-4 класів школи разом із батьками, учителями, старшими братами та сестрами, одинадцятикласниками висадили 25 дерев. Від школи до вулиці Одеської тепер є Алея зеленого майбутнього!
27 жовт. 2017

Экскурсія для 5-х класів

Учні 5-х класів відвідали страусину ферму (сел. Високий) та Кінно-спортивний клуб "Троя"(сел. Бабаї)
26 жовт. 2017

23 жовтня учні 5-В класу відвідали Меморіал Слави та Меморіал жертвам тоталітаризму в Лісопарку.

24 жовт. 2017

ПРОБНЕ ЗНО-2018

Український центр оцінювання якості освіти затвердив 13.10.2017 наказ № 150 про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році. Реєстрація для участі в пробному ЗНО триватиме з 9 до 31 січня 2018 р. Зареєструватися можна буде на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 24 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 31 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.
23 жовт. 2017

ОСНОВНІ НОВАЦІЇ ВСТУПУ-2018

Наступного року 2 конкурсні предмети для вступу до вишів будуть фіксованими, а третій вступник зможе обрати з двох альтернативних варіантів.
20 жовт. 2017

Осінні канікули

Осінні канікули триватимуть з 23 жовтня до 29 жовтня.
20 жовт. 2017

День відкритих дверей у Національній академії Національної гвардії України