25 вер. 2017

МОН України визначило терміни проведення ЗНО-2018.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 вересня 2017 року № 1287 затверджено Календарний план підготовки та проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, що визначає основні етапи підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а також терміни їх реалізації. Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 06 лютого по 19 березня 2018 року. Вносити зміни до реєстраційних даних учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 02 квітня 2018 року. Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 22 травня по 13 червня 2018 року. Тестування відбудуться: - з математики – 22 травня, - з української мови і літератури – 24 травня, - з іспанської, німецької, французької мов – 29 травня, - з англійської мови – 01 червня, - з біології – 04 червня, - з історії України – 06 червня, - з географії – 08 червня, - з фізики – 11 червня, - з хімії – 13 червня.
25 вер. 2017

День відкритих дверей "Відкрий свій талант з нами

22 вересня 2017 року у Палаці культури Основ'янського району відбувся День відкритих дверей "Відкрий свій талант з нами".
22 вер. 2017

Щорічний форум лідерів Харківської міської організації учнівського самоврядування «Велика рада старшокласників»

20 вересня 2017 року на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М.Бекетова проведено щорічний форум лідерів Харківської міської організації учнівського самоврядування «Велика рада старшокласників».
19 вер. 2017

Наукові пікніки – фестиваль науки, освіти та науково-популярної культури

18 вер. 2017

День фізичної культури і спорту

15 вересня в школі пройшов традиційний «День фізичної культури і спорту».
12 вер. 2017

День відкритих дверей НТУ ХПІ

Учні 9-11 класів відвідали День відкритих дверей у факультеті військової підготовки імені Верховної Ради України Національного технічного університету «ХПІ».
11 вер. 2017

Особливості ЗНО - 2018

У 2018 році ЗНО пройде з 22 травня до 14 липня. 8 вересня набуває чинності наказ Міністерства освіти і науки України, що регулює проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання пройде з одинадцяти предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова. Випускникам старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти: – українську мову і літературу; – математику або історію України (на вибір учасника); – ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).
8 вер. 2017

АВІАфест-2017 Коротичі

2 вересня учні школи відвідали АВІАфест-2017 Коротичі
4 вер. 2017