8 серп. 2017

СКІЛЬКИ ТРИВАТИМУТЬ КАНІКУЛИ ТА КОЛИ ЗАКІНЧУВАТИМЕТЬСЯ НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Коли повинен починатися та закінчуватися навчальний рік; скільки мають тривати канікули; хто приймає рішення про запровадження карантину, визначає дату проведення Останнього дзвінка та вручення документів про освіту? Відповіді на ці питання можна знайти у листі МОН №1/9-315 від 07.06.2017 р. щодо структури 2017–2018 навчального року і навчальних планів. У документі є рекомендації стосовно розроблення робочих навчальних планів: вимоги до оформлення, змісту, розподілу предметів варіативної та інваріантної складових, експериментальних та індивідуальних навчальних планів, можливість долучення до пілотування нових Типових навчальних планів для старшої школи.
5 серп. 2017

НА 2018 РІК ЗАПЛАНОВАНО ЕКСПЕРИМЕНТ ЗІ СКЛАДАННЯ ЗНО З ІНОЗЕМНИХ МОВ

У 2018 році обов’язкове ЗНО складатимуть не лише вступники на магістратуру з «Права», а й на магістратуру з «Міжнародного права». Про це повідомила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. З наступного року також проводитиметься експеримент для вступу за результатами ЗНО з іноземних мов (або англійської, або німецької, або французької, або іспанської) на спеціальності галузей знань: «Гуманітарні науки», «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Сфера обслуговування».
2 серп. 2017

НОВАЦІЇ, ЯКІ ЧЕКАЮТЬ УЧИТЕЛІВ-ПРЕДМЕТНИКІВ У НОВОМУ НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Які новації чекають учителя-предметника 1 вересня? Як виглядатимуть навчальні програми? Чи розшириться простір для виявлення вчителя і як саме? Ці питання обговорювались під час круглого столу, присвяченого презентації оновлених програм природничо-математичного циклу для 5–9-х класів.
28 черв. 2017

День Конституції України!

26 черв. 2017

Випускний 2017

16 черв. 2017

Конкурс «53-я має талант!»

15 черв. 2017

Пожежна частина

15 черв. 2017

Меморіальний комплекс «Висота маршала Конєва»