Міські змагання з легкої атлетики

Першість району з футболу "Шкіряний м'яч"

Районний чемпіонат команд КВК

На базі ХЗОШ № 53 відбувся районний чемпіонат команд КВК.

Кращими визнані команди ХЗОШ № 48 "Жихарёнок" і ХЗОШ № 53 "СД RW"

Організатори заходу - Харківський міський центр дозвілля молоді за підтримки Департаменту освіти та Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.
Голови журі:
Художній керівник Харківського міського центру дозвілля молоді Подкосова-Фокіна Алла Олександрівна;
Головний Режисер Центру дитячої та юнацької творчості Основ'янського району Жирова Олена Валеріївна;
Методист районного методичного центру управління освіти адміністрації Основ'янського району Сільченко Анастасія Андріївна.

Святковий концерт до Дня вчителя

Виставка-конкурс учнівських робіт "Розкішна осінь України"

Спортивне свято

Святковий концерт "Не забувайте нас" присвячений 73-й річниці Перемоги над нацизмом у другій світовій війні!

04.05.2018 учні школи взяли участь у святковому концерті "Не забувайте нас" присвяченому 73-й річниці Перемоги над нацизмом у другій світовій війні!

Дебатний клуб ХЗОШ № 53

У березні розпочав роботу "Дебатний клуб". Керівник - випускник школи Гончаренко Максим.

Турнір з основ інформатики для 5-7 класів

05.04.2018 на базі ХЗОШ №10 відбувся І (районний) тур турнір з основ інформатики для 5-7 класів.  Діти із задоволенням виконували завдання, найкращих нагородили грамотами в особистій першості! За підсумками турніру у нашої команди дипломи ІІІ ступеня.

Фінальна гра Харківської міської шкільної ліги КВН

22.03.2018 відбулася фінальна  гра Харківської міської шкільної ліги КВН. У грі взяли  участь 8 кращих команд міста Харкова, а також команда КВН з міста Суми. Команда КВН «CD RW» ХЗОШ №53 була в грі одною з найкращих,  запам’ятався образ вчителя праці у виконання керівника команди Луценка Руслана Володимировича!

Команда КВН «CD RW» ХЗОШ №53 у напруженій конкурентній боротьбі посіла 4 місце.

На фото: команда   КВН «CD RW» з директором Палацу Студентів НТУ ХПІ Марущенко Анатолієм Федоровичем;  з директором шкільної ліги КВН Алою Олександрівною Подкосовою-Фокіною;  методистом науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти  Харківської міської ради Тетяною Вікторовною  Дзюбою .

Конкурс "Мрії про Україну"

23 лютого2018 року в актовій залі Держпрому відбулася церемонія нагородження учасників дитячого творчого конкурсу «Мрії про Україну». Наші учні отримали Подяки від Голови ХОГО «Спілка ветеранів АТО» та збірки поезій, на сторінках яких надруковано їх твори. Під час заходу учні мали можливість поспілкуватися з воїнами АТО, послухати поезії військових, які беруть участь у захисті наших східних кордонів.

«Мрії молодшого покоління пов'язані, в першу чергу, з миром на рідній землі, оновленням міст і сіл, щастям власної родини, а ще, як написала переможиця конкурсу Наталія Незамай, «щоб на заводах і фабриках виготовляли все-все, а люди щоб з пошаною говорили: «Ой, це ж наше, українське, треба купити!.. І були не тільки багаті, а й добрі, чуйні, привітні, підтримували тих, хто опинився в скруті».

Щиро вітаємо переможців Всеукраїнського творчого конкурсу «Мрії про Україну»  і дякуємо учасникам конкурсу, учням ХЗОШ №53: Череватенко Герману, Степановій Марії, Кокшарову Владиславу, Мареничу Максиму, Ключко Марію! Бажаємо їм і надалі зберігати пам’ять про історію свого народу, любити і шанувати свій рідний край!

КОНКУРС «МАРАФОН УНІКАЛЬНИХ СПРАВ»

30 січня 2018 року на базі Харківської гімназії №46 ім. М.В. Ломоносова відбувся конкурс учнівських громадських ініціатив «Марафон унікальних справ», ініційований Харківською міською організацією учнівського самоврядування. У заході від Основ’янського району взяли участь та представили свої проекти представники Харківської загальноосвітньої школи №53, №120, №48 та спільний проект презентували Харківська загальноосвітня школа №35 та спеціалізована школа №66.

ІІІ ОБЛАСНИЙ СВЯТО-ФЕСТИВАЛЬ «ЩЕДРИЙ ВЕЧІР»

18 січня 2018 року у Харківському обласному Палаці дитячої та юнацької творчості відбувся ІІІ обласний свято-фестиваль «Щедрий вечір». Більш ніж 200 колективів боролися за перемогу у двох номінаціях. Основ’янський район був представлений вокально-інструментальним ансамблем «Гармонія», у склад якого увійшли учні та педагоги Харківської загальноосвітньої школи №53 та учні Харківської спеціалізованої школи №66 і отримали диплом І ступеню у номінації «Гуртове виконавство». Поздоровляємо їх з перемогою. Бажаємо творчих успіхів!