Правила прийому до закладу освіти

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Н А К А З № 204 від 29.12.2023

Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв батьків до 1-х класів у 2024 році

Визначити 08 квітня 2024 року датою початку приймання заяв до 1-х класів 2024/2025 навчального року

До уваги батьків майбутніх першокласників

На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» (https://school.isuo.org/) батьки  майбутніх першокласників згідно з покроковою інструкцією мають можливість подати заяву на вступ дитини до лiцею. Для цього необхідно зареєструватися на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її наявними документами.

ОГОЛОШЕННЯ

Вступ дітей до 1-го класу ХЛ № 53 здійснюється відповідно до Наказу МОН України від 16.04.2018 № 367 " Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

Перелік документів:

1. Медичні довідки: за формами 086/0, 063 (оригінали).

2. Оригінал та копія свідоцтва про народження дитини та коду.

3. Оригінал та копія паспорту або документа, що посвідчує особу батьків (опікунів).

4. Заява

Звертаємо увагу на те, що підтвердження заяви документами в закладах освіти м. Харкова стане можливим лише у безпечний період та за попередньою домовленістю з керівництвом закладів загальної середньої освіти.

Під час зарахування до закладу освіти подаються такі документи:

•  заява батьків (одного з батьків) здобувача освіти чи інших його законних представників (для учнів, які не досягли повноліття) або заява учня (для повнолітніх учнів);
  •  письмове підтвердження або його сканована копія з іншого навчального закладу про можливість зарахування до нього відповідного учня.

Під час вибуття учня на постійне місце проживання за межі України до навчального закладу, з якого він вибуває, подаються:

• заява батьків (одного з батьків) здобувача освіти чи інших його законних представників (для учнів, які не досягли повноліття) або заява учня (для повнолітніх учнів);
  • копія або сканована копія паспорта громадянина України для виїзду за кордон, з яким перетинає державний кордон дитина, або її проїзного документа із записом про вибуття на постійне місце проживання за межі України чи відміткою про взяття на постійний консульський облік у дипломатичному представництві або консульській установі України за кордоном (для учнів, які не досягли повноліття).