З історії бібліотеки

ІСТОРІЯ БІБЛІОТЕКИ

В одному з старих районів Харкова, на території квіткового господарства «Гвоздика», виріс новий невеликий, але дуже затишний мікрорайон: школа, дитячі сади, будинок дитячої творчості, універсам. Вулиця Грозненська, 48. Школа №53. Серпень 1985. Вантажними машинами завозяться парти, столи і стільці, класні дошки і наочні посібники, підручники та художня література. Діти та дорослі розкладають підручники на новому паркеті, що пахне лісом (у бібліотеці ще немає поличок). Перше вересня розпочинаємо з підручниками. Пролетів перший місяць навчання, привезли і зібрали перші полички. Встановили на полиці перші енциклопедії, словники та довідники. Обладнали читацьку залу. І ось уже протягом 30 років протягом місяця одержуємо тисячі нових підручників, комплектуємося новими, що пахнуть ще фабрикою, книжками і систематично інформуємо вчителів та учнів про нові надходження. Для цього випускаємо інформаційні листи, проводимо огляд літератури, бесіди, усні журнали, виставки, уроки, зустрічі з книгою. Усе це допомагає наблизити книгу до читача.

Рік заснування бібліотеки - 1985

Місце розташування бібліотеки (поверх) - 1

Загальна площа –73.2кв.м

Відомості про відзнаки

Диплом Всеукраїнського конкурсу"Шкільна бібліотека" в номінації "Шкільна бібліотека" - інформаційний центр навчального закладу." 2014

Грамота Червонозаводського  управління освіти за   I  місце ;

Диплом оргкомітету обласного етапу Всеукраїнської акції       «Живи, книго!» 2008-2009

Грамота Червонозаводського управління освіти за І місце у Всеукраїнському конкурсу «Шкільний бібліотекар» 2011.

Почесна грамота Адміністрації Червонозаводського району Харківської міської ради 2012