Круглий стіл за темою «Як протидіяти насильству в учнівському середовищі та домашньому насильству».

4 груд. 2020

Головним завданням проекту «Шкільний офіцер поліції» є створення безпечного середовища у закладах освіти. Воно реалізується через здійснення ефективної профілактики правопорушень серед учнів, застосування відновних практик задля попередження конфліктів, правопорушень та інших негативних явищ. Важко переоцінити значення такої співпраці школи і поліції.

03.12.2020 в межах акції «16 кроків проти насильства» у ХЗОШ №53 відбувся круглий стіл за темою «Як протидіяти насильству в учнівському середовищі та домашньому насильству». Захід відбувся за участі офіцерів патрульної поліції, інспекторів відділу зв’язків із громадськістю Управління патрульної поліції у Харківській області Департаменту патрульної поліції Пєтухова Максима Григоровича та Ведмедері Євгена Вікторовича. 50 педагогів школи, представники батьківського комітету зібралися, щоб обговорити актуальні питання виховання дітей та підлітків. Захід проходив під гаслом «РОЗІРВИ КОЛО. Насильство – це сміття. Яке  треба виносити з дому».