Відзначення річниці незалежності України

Конкурс дитячих малюнків за темою:"Україна рідна-мила сторона"

Малюнки перможців:

З нагоди Дня визволення міста учні 1-х, 3-х класів біля Меморіальної дошки на честь кавалерів орденів Слави Шатрюка М.Ф. та Светличного Г.Н., Лещенка Н.В. поклали квіти та в знак скорботи вшанували хвилиною мовчання загиблих у війні.

Привітання ветеранів Другої Свiтової вiйни: Суської Людмили Петрівни

Захід спрямований на формування правової культури в учнів у відношенні до державної символіки за темою: "День Державного Прапора України"

Захід в онлайн-режимі у форматі круглого столу за темою: "Українське державотворення від давнини до сьогодення":

Історія українського державотворення

Захід в онлайн-режимі у форматі круглого столу за темою: "Незалежнісь України: від ідеї до реалії":

Становлення державності та боротьба за незалежність України

Фотовиставка "Основні етапи в історії України та історичні події до Дня 30-ї річниці незалежності України"