Свято спорту та здоров’я у ХЗОШ №53

14 вер. 2021
З нагоди Дня фізичної культури та Європейського тижня спорту в ХЗОШ №53 відбулися святкові заходи за участі дворазової олімпійської чемпіонки з легкої атлетики,почесної громадянки Харкова Джигалової Людмили Станіславівни. На святковій лінійці були присутні наші вчителі – чемпіони України, Європи, світу, майстри спорту. Серед них – майстер спорту з фехтування, багаторазовий чемпіон України, Касьяненко Надія Іванівна. Показовий виступ фехтувальниць був надзвичайним! Привітав спортсменів і шкільний хореографічний колектив «Радуга» з веселим попурі «Шкільна країна»! Аплодисментами зустріли спортсменів-кікбоксерів та їх тренера – майстра спорту з кікбоксингу, чемпіона України, Молчанова В’ячеслава Валентиновича! Серед його вихованців – переможець міського конкурсу «Учень року – 2021» в номінації «Спортсмен року» Євсюков Дмитро! Перемоги українських спортсменів в Олімпійських іграх підтвердили, що Україна належить до провідних спортивних держав. І наші юні спортсмени, ми впевнені, у майбутньому прославять Україну!

З нагоди Дня фізичної культури та Європейського тижня спорту в ХЗОШ №53 відбулися святкові заходи за участі дворазової олімпійської чемпіонки з легкої атлетики, почесної громадянки Харкова Джигалової Людмили Станіславівни.

Кращі спортсмени школи зустрілися зі славетною харків’янкою за круглим столом. Розмова була надзвичайно цікавою та відвертою.

Традиційно активно відбувся «Олімпійський урок» у всіх 52-х класах школи.

На святковій лінійці були присутні наші вчителі – чемпіони України, Європи, світу, майстри спорту. Серед них – майстер спорту з фехтування, багаторазовий чемпіон України Касьяненко Надія Іванівна. Показовий виступ фехтувальниць був надзвичайним!

Аплодисментами зустріли спортсменів-кікбоксерів та їх тренера – майстра спорту з кікбоксингу, чемпіона України Молчанова Вячеслава Валентиновича! Серед його вихованців – переможець міського конкурсу «Учень року – 2021» в номінації «Спортсмен року» Євсюков Дмитро!

Коли на майданчик вийшли «корифеї» тхеквондо під керівництвом тренера, майстра спорта з тхеквондо, чемпіона України Савченка Руслана Вікторовича, усі присутні на лінійці вибухнули аплодисментами.

Команда баскетболістів школи під керівництвом майстра спорту, тренера баскетбольного клуба «Політехнік» Шарко Михайла Геннадійовича показала високий клас гри!

Прикрасили свято флешмоб четвертих класів та запальний виступ команди черлідерів школи. Футбольний матч та змагання з тенісу мали своїх уболівальників.

За активну участь у веденні фізкультурно-масової роботи, у проведенні Олімпійського уроку та з нагоди Європейського тижня спорту були нагороджені Почесними грамотами Відділення НОК України в Харківській області директор школи Білаш Яна Вікторівна, заступник директора Булгакова Олена Євгенівна, учитель фізичної культури, ветеран педагогічної праці Волобуєв Микола Іванович, учитель фізичної культури Міщенко Олександр Васильович.

Найбільшою мрією кожного спортсмена є горде звання олімпійського чемпіона. Перемоги українських спортсменів в Олімпійських іграх підтвердили, що Україна належить до провідних спортивних держав. І наші юні спортсмени, ми впевнені, у майбутньому прославять Україну!