Форум лідерів учнівського самоврядування «Велика рада старшокласників»

12 жовт. 2021
Форум лідерів учнівського самоврядування «Велика рада старшокласників»

12 жовтня пройшов щорічний форум лідерів учнівського самоврядування «Велика рада старшокласників», на якому були обговорені та представлені такі питання: «Реалізація Стратегії ХМОУС (2018-2022)»; «2021 рік − Рік миру та довіри»; «Презентація Шкіл розвитку старшокласників на базі ХНУМГ імені О.М. Бекетова»; «Школа «Мер міста»»; «Платформа «Шкільний омбудсмен»»; «Школа безпеки»; «StartUp, Business & International Economics» ; «Студія фізичного розвитку «Simply the best» та Школи розвитку кафедр ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. В розділ «Кращі практики учнівського самоврядування» увійшов учень ХЗОШ № 10 Основ’янського району Іоффе Денис – голова Асоціації шкільних Євроклубів ХМОУС з презентацією проєкту «Шкільні парламентські осередки». Участь учнів проходила очно та в онлайн-форматі, всі учасники, які приймали участь у форумі, отримали безліч корисної інформації.