Лідери шкільної організації учнівського самоврядування КОЛО Дягілєва Ксенія та Андрієнко Анастасія ініціювали заходи щодо створення проекту "Вижити та перемогти".

11 серп. 2022

Лідери шкільної організації учнівського самоврядування КОЛО Дягілєва Ксенія та  Андрієнко Анастасія ініціювали заходи щодо створення проекту "Вижити та перемогти".

Для цього стався в нагоді буклет "Що робити в надзвичайній ситуації або в зоні бойових дій" міністерства культури та соціальної політики України.  Електронну версію буклету отримали усі педагогічні працівники школи для ознайомлення та відпрацювання з учнями та їх батьками.

Дівчата ретельно вивчили інструкції щодо дій цивільного населення під час бойових дій або війни та анонсували її, знявши коротке відео для усіх учасників освітнього процесу.

Як діяти, почувши сирену- сигнал "Увага всім!", Як поводити себе під час обстрілу, зокрема артилерійського, як надати домедичну допомогу потерпілому в зоні обстрілу та зоні укриття, як зібрати тривожну валізу тощо.