ДО ДНЯ МІСТА ХАРКОВА. МІСЬКИЙ КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ «ПРИСВЯТА РІДНОМУ МІСТУ»

24 серп. 2022
Рідне, славетне наше місто Харків! Харків-місто герой, місто героїв. Незламний, гордий та непереможний. Де б ми не були, яку б красу не спостерігали, думками і серцем ми завжди линем до тебе, ми пам'ятаємо твоє героїчне минуле, переживаємо трагічне сьогодення, але віримо в світле і квітуче майбутнє!

Юні основ'янці стали переможцями міського конкурсу творчих робіт "Присвята рідному місту", організованого Департаментом освіти Харківської міської ради. У номінації  «Харків – рідне місто» (вірш-присвята) - вірш ,,Думки під час війни" Жирижон Валерії, учениці 6-А класу ХЗОШ № 48; у  номінації «Пісня про рідне місто» (авторська пісня) - пісня ,,Мелодія старого міста" Безусої Марії, учениці 4-Г класу ХГ № 34, пісня Дягілєвої Ксенії, учениці 11-Б класу ХЗОШ № 53; у номінації  «Харків очима юних харків`ян» ( малюнок) - роботи Жирного Давида, учня 3-В класу Харківської гімназії № 34,  Філіченко Мілани, учениці 3-В класу Харківської гімназії № 34, Дядченко Карини, учениці 6-А класу ХЗОШ № 53, Брюханова Івана, учня 9-Г класу ХЗОШ № 53,  Писаренка Назара, учня 3-Д класу ХЗОШ № 53, Момот Аліни, учениці 9-А класу ХЗОШ № 7,  Горюшкіної Софії, учениці 9-А класу ХЗОШ № 7, Пихтіної Софії, учениці 4-Б класу ХЗОШ № 53.
Вітаємо наших талановитих хлопців і дівчат та бажаємо їм нових творчих успіхів!

ПРИСВЯТА РІДНОМУ МІСТУ. МАЛЮНКИ

Відео ХГ №34    Пісня ,,Мелодія старого міста" Безусої Марії, учениці 4-Г класу ХГ № 34 Основ'янского району.

Відео ХЗОШ №53         Пісня Дягілєвої Ксенії, учениці 11-Б класу ХЗОШ № 53 Основ'янського району.

Відео ХЗОШ №48  Вірш ,,Думки під час війни" Жирижон Валерії, учениці 6-А класу ХЗОШ № 48 Основ'янского району.