14 жовтня – День захисників та захисниць України!

14 жовт. 2022
14 жовтня – День захисників та захисниць України!

Символічно призначено цей день на церковне свято Покрови Пресвятої Богородиці.
Заступниця завжди боронила наш народ, надавала нам сил у боротьбі з ворогом.
Сьогодні йде війна за нашу свободу та незалежність. Тому як ніколи потрібні слова щирої подяки та підтримки всім тим, хто боронить нашу країну ціною власного життя.

Справа захисту незалежності згуртувала і військових, і добровольців, і волонтерів.
Наша вдячність всім героям сьогодення!
Дякуємо за мужність, честь, героїзм, за кожен новий день, за змогу жити, працювати, бачити рідних та вірити у світле, мирне майбутнє!

Ми – Нація Воїнів і Переможців!
Пишаємося, що ми - українці, що ми – Козацького Роду і нам ніколи не буде переводу!
У цей святковий день бажаємо захисникам та захисницям України незламної волі, надійного родинного тилу та міцного здоров'я!

Цьогоріч напередодні  Дня захисників і захисниць України учні нашої школи долучилися до патріотичного флешмобу "Дякуємо Вам, воїни-захисники та захисниці України" та своїми виробами висловили вдячність за мужність і героїзм наших захисників.

Учениця 8-Д класу виготовляє в'язані вироби. Відсотки з продажу своїх іграшок відправляє на допомогу нашим захисникам. Коли почалась війна, Настя замовила матеріали та почала вчитися в’язати.