ЗАГАЛЬНОУКРАЇНСЬКА ІНІЦІАТИВА «ВІРТУАЛЬНА ДОШКА ПОДЯКИ ВІД ДІТЕЙ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ»

13 жовт. 2022
Міністерство освіти і науки та команда проєкту «Підтримай дитину» пропонують долучитися до загальноукраїнської ініціативи «Віртуальна дошка подяки від дітей захисникам України». Акція проводиться з нагоди Дня захисників і захисниць України і спрямована на підтримку оборонців України, які є прикладом мужності та відваги для дітей.

Міністерство освіти і науки та команда проєкту «Підтримай дитину» пропонують долучитися до загальноукраїнської ініціативи «Віртуальна дошка подяки від дітей захисникам України». Акція проводиться з нагоди Дня захисників і захисниць України і спрямована на підтримку оборонців України, які є прикладом мужності та відваги для дітей.

До заходу можуть доєднатися всі охочі: діти, батьки, педагоги. Дошка буде активною та доступною для розміщення записів до 14 жовтня включно. Далі найбільша електронна листівка буде передана захисниками. Приймаються власні малюнки та текст.
   Як взяти участь у акції:
   - перейти за посиланням;
   - у нижній панелі натиснути + “Додати”, зробити допис чи додати файл (фон і текст допису можна змінювати за формою та кольором);
   - натиснути “Опублікувати” (допис буде публічно доступний після перевірки модератором).