З 1 грудня у ХЗОШ № 53, за ініціативою Харківського міського голови І.О.Терехова, організовано пункт гарячого харчування.

7 груд. 2022

З 1 грудня у ХЗОШ № 53, за ініціативою Харківського міського голови І.О.Терехова,  організовано пункт гарячого харчування.

Розроблено комплексне меню: гаряча перша страва( суп або борщ), друга страва( м’ясна або рибна с гарніром), третя страва( гарячий чай або кава) та хліб. У випадку відключення світла мешканці мікрорайону можуть отримати повноцінний обід. Робітники шкільної їдальні з любов’ю готували для 1500 учнів. А тепер тепло їхніх сердець відчувають харків’яни, які користуються пунктом гарячого харчування у ХЗОШ № 53.