ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

29 січ. 2023
29 січня Україна відзначає День пам’яті Героїв Крут

29 січня Україна відзначає День пам’яті Героїв Крут - українських студентів, які ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ у 1918 році.  Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника.

До Дня пам'яті Героїв Крут  в закладах загальної середньої освіти району дистанційно відбулися історичні екскурси та виховні години "Бій під Крутами - подвиг в ім'я України".

Під час тематичних заходів учні пригадали сторінки боротьби українського народу на шляху становлення державності.

Хвилиною мовчання учасники вшанували пам'ять усіх героїв, полеглих за незалежність України.