Свято Масляної у ХЗОШ №53

21 лют. 2023
Свято Масляної у ХЗОШ №53

Якщо до вас на Масляну завітали гості це на щастя та на радість! Особливо такі талановиті, як наші діти! Розпочали свято артисти шкільного хореографічного колективу «Веселка». Вони представили фантастично красиву композицію «Водіння козла» в кращих традиціях української Масляної й вразили гостей шикарними українськими костюмами, складними та сміливими танцювальними рішеннями, широким загальним хороводом.. Цей масляничний танець – результат творчої праці педагогів – Суббочевої Юлії Володимирівни та Максима Петровича Кащавця.

Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості, театральний зразковий колектив «Візаві», представили учасникам та гостям свята – мамам, татами, бабусям, дідусям – свою феєрічну програму. Костюми, грим акторів ніжно-рожевих відтінків, повітряні кульки білого кольору – все створювало настрій щасливого дитинства, і глядачі на деякий час навіть забули про війну. Керівниця колективу Рагра Лілія Іванівна, художні керівники Центру дитячої та юнацької творчості Жирова Олена Валеріївна, Фанина Наталія Миколаївна, як завжди, доклали багато зусиль до створення цієї краси..

Талановиті родини учнів школи №53, завзяті творчі вчителі зробили прекрасний святковий антураж: виготовили ляльок Масляної у людський зріст, яскраві плакати, іграшки, квіткові композиції, ляльок-мотанок..

Усі, хто завітав на свято – мешканці мікрорайону, родини учнів школи №53 – були вражені тим, що навіть у такий складний для України час діти та дорослі створюють для нас таку красу!

Чим більше на Масляну напечеш млинців - тим щасливішим буде рік. Наші діти зі своїми матусями та бабусями встановили рекорд за кількістю спечених млинців. Бо вони старались не для себе. Все, що наготовили, доправили нашим пораненим воїнам. Таким чином, усі разом підтримали наших Захисників, привітали з Масляною-2023!