20 квіт. 2023
Вітаємо з перемогою у Відкритому регіональному конкурсі читців художнього слова «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ» ученицю 8-Д класу Красюк Арину – І місце та учня 8-Д класу Топоркова Михайла – ІІ місце

З 10 по 13 квітня 2023 року проходив Відкритий регіональнийу конкурс читців художнього слова «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ». Конкурс був організований Комунальним закладом «ХАРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ» Харківської обласної ради за сприяння Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної (військової) адміністрації. У конкурсі взяли участь 68 конкурсантів, серед яких учні ліцеїв мистецтв, гімназій, мистецьких шкіл та шкіл загальноосвітнього циклу, будинків дитячої та юнацької творчості, дитячих та юнацьких театральних студій та учасники самодіяльних аматорських творчих колективів. Нашу школу, ХЗОШ 53, представили Красюк Арина та Топорков Михайло. Учні продемонстрували майстерність декламації, здатність відчувати художнє слово та творчий потенціал. За підсумками Конкурсу Красюк Арина посіла І місце, Топорков Михайло – ІІ місце.

Вітаємо переможців! Бажаємо творчих звершень та наснаги!

Топорков Михайло

Красюк Арина