Міська акція «Поділися своїми мріями», присвячена Дню захисту дітей

12 трав. 2023
Харківський міський голова Ігор Терехов запропонував школярам написати йому листа про майбутнє Харкова

Дорогі наші маленькі харківʼяни!

З радістю оголошую старт акції «Поділися своїми мріями», присвяченої Дню захисту дітей.

Запрошую всіх школярів Харкова написати мені листа про наше рідне місто та ваші бажання, повʼязані з ним.

Своєю чергою я обіцяю відповісти без винятку кожному, хто відгукнеться.

Найбільш зворушливі та теплі тексти опублікую на своїх сторінках у соціальних мережах, щоб інші діти та дорослі теж могли надихатися вашими прагненнями та думками.

А першого дня літа зустрінуся з авторами вже особисто, і разом ми розділимо радість свята!

Листи можна залишити у скриньці школи, в якій ви навчаєтеся, або надіслати на поштову адресу вашого навчального закладу.

Лист має бути написаний українською мовою.

Також не забудьте вказати у тексті коротку інформацію про вас: хто ви, з якої школи та в якому класі навчаєтеся.

Листи прийматимуться до 25 травня.

З нетерпінням чекаю на зворотній звʼязок!

Терміни проведення: 09 – 25 травня 2023 року

Вимоги до листів:

• лист має бути написаний українською мовою;
  • відповідність листів тематиці акції;
  • у листі зазначити повну інформація про автора (прізвище, ім’я, школа, клас, місце перебування, контактний телефон).