15 ТРАВНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМ’Ї

15 трав. 2023
15 ТРАВНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМ’Ї

15 травня відзначається Міжнародний день сім’ї (International Day of Families), встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році.
Мета дня сім’ї – звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми родини, адже коли зневажаються основні права однієї сім’ї – єдність всієї людської сім’ї перебуває під загрозою.

З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Сім’я – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини – ось мірило розвитку і прогресу країни. Родина була і залишається хранителькою духовних цінностей, родинних традицій, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку.

Міжнародний день сім’ї відзначають і в нашій країні. Цей день став особливим святом, адже українці споконвіків славилися міцними сімейними устроями, багатодітністю, духовною єдністю поколінь, повагою до батьків та до жінки-матері. З початком повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, чимало родин розлучилися та не бачилися одне з одним досі. У кожного хтось із рідних захищає та боронить нашу Україну у цій жорстокій війні, а хтось віддав життя за нашу свободу… Ми вповні зрозуміли, що немає у світі більшого щастя, як бути поруч з нашими рідними. Віримо, що скоро всі наші сім'ї будуть щасливо жити під мирним небом України!