1 черв. 2023
Щиро вітаємо вас із Днем захисту дітей!

1 червня традиційно відзначаємо День захисту дітей. Щиро вітаємо всіх із цим святом!
Любі наші діти!
Початок літа - уже гарний подарунок! А до цього ми ще бажаємо вам міцного здоров'я! Воно знадобиться для подальшого розвитку. Зичимо вам багато радісних моментів і усмішок, адже сміх подовжує життя. Хочемо, щоб ваші мрії здійснилися якомога швидше, щоб ви досягали того, до чого прагнете, щоб у ваших сім'ях панували затишок, благополуччя і любов! А мирне небо і надію на краще подарують вам дорослі. Ми впевнені: ви, діти, виростете достойними людьми й неодмінно станете гордістю України!
Наша школа має безліч талановитих учнів. І сьогодні вони підготували святкове онлайн привітання для вас.
Також на подвір'ї ХЗОШ#53 діти малювали на асфальті свої мрії,а початкова школа організувала виставку малюнків,що прикрасили вікна

будівлі.