День Національної поліції

4 лип. 2023
Вітаємо з професійним святом та дякуємо за Вашу нелегку, але важливу роботу!

Сьогодні в Україні відзначається молоде свято, присвячене всім поліцейським нашої країни.

Вітаємо з професійним святом та дякуємо за Вашу нелегку, але важливу роботу! Ваша постійна присутність на варті порядку та безпеки суспільства заслуговує найвищої похвали, а ваші зусилля та праця допомагають нам відчувати себе захищеними та вільними. Бажаємо міцного здоров'я, благополуччя та успіхів у всіх починаннях. Зі святом!

Вся країна вас вітає
І на вас дітей рівняє.
Тож нехай у кожну мить
Янгол тіло боронить.
Від хвороб, застуд незваних,
Від ворожих куль нежданих,
Від лихих, нещирих друзів
І начальника не в дусі.
Свято тих, хто в Україні
Спокій зберігає нині.

Нехай на плечі всядуться погони −
Відверто побажаю я тобі.
І з ворогом не буде перегонів,
Щоб службу свою впевнено нести,
Щоб небезпеки не було і духу,
Нових було багато перемог,
Щоби удача простягала руку,
Вітаєм, хлопці (і дівчата!), бережи вас Бог!

Петухов М.Г. і Ведмедеря Є.В. - старші інспектори поліції з особливих доручень відділу зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції. Капітани поліції.

Максим Григорович і Євген Вікторович вже багато років беруть активну участь у вихованні наших дітей. Вони навчають їх правилам безпеки на дорозі, у побуті, у соцмережах, підчас бойових дій... Вони багатьох підлітків врятували від хибних кроків, ставши деяким учням за батька..  Максим Григорович і Євген Вікторович - справжні професіонали, чуйні, порядні люди та ефективні працівники. Щиро вітаємо їх з професійним святом!