Електронне обладнання від Finn Church Aid (FCA)

5 лип. 2023
Завдяки партнерській підтримці міжнародної організації Save the Children, отримали від фінської міжнародної неурядової організації Finn Church Aid спеціальні комплекти гаджетів SPARK KIT, що дозволять учителям проводити заняття для груп дітей, з доступом до усіх необхідних освітніх платформ, або організувати змістовне дозвілля

Фінська міжнародна неурядова організація Finn Church Aid (FCA)* передає комплекти електронного обладнання, щоб вчителі і школярі Харкова мали доступ до застосування цифрових технологій у навчальному процесі для занять за програмами МОН та якісного розвивального дозвілля, на запит Департаменту освіти Харківської міської ради.

10 закладів загальної середньої освіти міста Харкова, завдяки партнерській підтримці міжнародної організації Save the Children,  отримали  від  фінської міжнародної неурядової організації Finn Church Aid спеціальні комплекти гаджетів SPARK KIT.

SPARK KIT – це транспортабельний комплект електронного обладнання в захисному кейсі, у складі якого – планшети, з’єднувальні елементи, спеціальні навушники.
   Підтримку з відновлення доступу до освіти на Харківщині Finn Church Aid почала у 2023 році в межах розширення проєкту «Безпечне повернення до навчання в Україні», що фінансується Генеральним Директоратом Європейської Комісії з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги. Ініціатива розроблена й втілюється партнерами освітнього Консорціуму: Finn Church Aid, People in Need, Save the Children, War Child.
   Реалізація проєкту  дозволить десяткам тисяч дітям віком від 6 до 18 років, що постраждали від війни, повернутися до навчання в безпечних умовах, а вчителям та іншим працівникам освіти –отримати психологічну підтримку та спеціальне навчання щодо надання відповідної допомоги учням для забезпечення їхнього емоційного благополуччя та якісної освіти.